Yhteystiedot

Olla yhteydessä

lounakeskus@astri.ee +372 731 5500 Asiakastuki Suvekuudel avatud E-P 10-18 Lääneringtee 39, Tartu

Marju Jeedas

CEO

marju@astri.ee

Marju Jeedas

CEO

Triin Hütt

CEO of Astri Arena

triin@astri.ee

Triin Hütt

CEO of Astri Arena

Jaan Lott

Development Manager

jaan@lounakeskus.com

Jaan Lott

Development Manager

Piret Vapajeva

Marketing Manager

piret.vapajeva@astri.ee

Piret Vapajeva

Marketing Manager

Kettrud Pai

Marketing Specialist

kettrud@astri.ee

Kettrud Pai

Marketing Specialist

Helis Truu

Marketing Assistant

helis@astri.ee

Helis Truu

Marketing Assistant

Richard Pajussaar

Administrative Manager

richard@astri.ee

Richard Pajussaar

Administrative Manager

Aivar Labe

Administrator

aivar.labe@astri.ee

Aivar Labe

Administrator

Maia Noorsalu

Gardener

maia@astri.ee

Maia Noorsalu

Gardener

Gerle Karjus

Partner Relations Specialist

gerle@astri.ee

Gerle Karjus

Partner Relations Specialist

Erle Kännaste

Customer Support

lounakeskus@astri.ee

Erle Kännaste

Customer Support

Marilis Saluäär

Customer Support

lounakeskus@astri.ee

Marilis Saluäär

Customer Support

Lõunakeskus OÜ Lääneringtee 39, Tartu 50501 Company registry code: 10667873 Company VAT code: EE100636581