Omniva postkontor

E-R 10-19, L 10-15, P Suletud

Omniva postkontor

E-R 10-19, L 10-15, P Suletud

Omniva postkontor

Tee kõik oma postitoimetused mugavalt ühes kohas – Omniva postkontoris saad lisaks kirjade ja pakkide saatmisele ning postikaupade ostmisele tellida ajalehti ja ajakirju, sõlmida erinevaid teenuslepinguid, ajada rahaasju, osta lotopileteid ja palju muud. Müügil on ka loodussõbralikud pakendid. Kasutatud pakendid võid postkontorisse jätta, et järgmised kliendid saaksid nendega oma saadetised teele panna. Samuti ootab külastajaid pakkelaud koos erinevate pakkevahenditega, nagu näiteks täitegraanulid, teip ja pakkepaber, mida saad kasutada täiesti tasuta.

Eesti Posti rahvusvaheline nimi on Omniva. Oleme rahvusvaheline logistikaettevõte: liigutame kaupu ja informatsiooni. Me loome lahendusi, mis teevad ettevõtete töö lihtsamaks. Oleme partneriks nii ostjatele kui ka müüjatele. Toome kauba kiiresti koju, kodulähedasse postkontorisse või pakiautomaati. Täpselt nii nagu igaühele sobib.

Lisaks saab postkontoris:

1. RAHAKAARDID JA MAKSED

Saada sularaha vaid mõne minutiga ühest postkontorist teise.

*Riigisisesed rahakaardid

*Western Unioni kiirrahakaardid

*Maksete vastuvõtmine

2. Küsi postkontorist harrastuspüügi- ja jahiluba

3. Suur valik tooteid filatelistidele ja numismaatikutele

4. Saab tellida pensioni koju

5. Ühistrantspordipiletid

Ümbrikud, õnnitluskaardid, märkmikud, pakid, pakkepaberid, kingikotid, sleifid, pastakad, kirjutusvahendid, lindid, paelad, pakkepaelad, kinkepaelad, kingitused, rahakaardid, postiteenused, posti saatmine, postmargid, paki saatmine ja kättesaamine

Lõunakeskuse Omniva postkontor asub kino parkla 2. korrusel, eraldi sissepääsuga väljast.

Lue lisää

AS Eesti Post (Company registry code: 10328799)
Pallasti tn 28 Lasnamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 10001

Kartta ›

Fama keskus

Narvan suurimman kodin ja sisustustavaravalikoiman tarjoavassa kauppakeskuksessa on yli 80 myymälää ja palveluntarjoajaa. Keskusta edustavat kodin tavaraliikkeet kuten Home4YouJysk, rakennusliike Ehituse ABC ja kierrätysliike Kaverilta ystävälle.

Seudun suurin urheiluseura sijaitsee keskuksen kolmannessa kerroksessa MyFitness. Urheilun ystäville keskuksen myymälät tarjoavat laajan valikoiman urheilu- ja vapaa-ajan tuotteita Sportland ja Rademar. Edustettuna on myös laaja valikoima elektroniikkaliikkeitä, joista tunnetuimmat ovat OnOffKlikk ja ArvutitarkVaateliikkeet sijaitsevat muun muassa Fama Centerissä  Selfie-muotiSAX & Rõivad ja Denim Dream -myymälä. Keskuksessa on myös tilava kirjakauppa Mnogoknig ja monien suosikkiruokakauppa < a href="https ://astri.ee/fama/rimi-hyper/">Rimi.

Fama Keskusen ensimmäisessä kerroksessa on avoin ruokakenttä - täydellinen paikka pitää lyhyt tauko ostoksilla ja nauttia virkistävä kahvi makealla välipalalla. MunkkiPietri PizzaChocolaterie Parisienne , < a href="https://astri.ee/fama/sushi-crisis/#/profile?location=FK-127">Sushikriisi ja kahvila OMA  on vain osa keskuksen ostospaikkoja. 

Lue lisää