Soovitusi Sandra Daškovalt

Eesti parim pagar ja modell Sandra Daškova (@sandyvoncandy) käis turul ja jagas instagrami vahendusel oma lemmikkohti turult. Tema soovitusi saab ka järgi vaadata Balti Jaama Turu Instagrami (@baltijaamaturg) highlights alt! Seniks siin on kokkuvõte tema lemmikutest.

1. MyPet

Balti Jaama turu 0. korrusel on lemmikloomapood MyPet, kust Sandra leidis oma kutsule maiused.

Soovitusi Sandra Daškovalt

2. Kuivatatud puuviljade ja pähklite lett Skiper.ee

1. korruse kuivatatud puuviljade ja pähklite lett Skiper.ee juurviljatänavalt on Sandra vaieldamatu lemmik turul. Seal on suur valik erinevaid kuivatatud marju, puuvilju, pähkleid ja maitseained. Sandra oma perega üritab kodus süüa kommide asemel hoopis kuivatatud marju ja puuvilju.

3. Väike Pariis

1. korruse juurviljatänavalt leiab veel Väikese Pariisi leti, mis pakub erinevaid tšillisid ja tervaid piparaid. Sandra kasutab neid väga palju ja habanero piparad on tihti esindandatu nende toidulaual. Suurematele vürtsisõpradele ka infoks, et Väiksest Pariisist võib leida väga  teravat pipart, mis on imepisikesed. 

4. Estonian Meat House

Kui sulle meeldib kodus süüa teha nagu Sandrale, siis hästi tähtis on, et tooraine oleks võimalikult hea ja kvaliteetne. Estonian Meat House juurest leiab alati väga hea kvaliteediga lihatooteid. 

Estonian Meat House asub 1. korruse lihasaalis. 

5. Peetri Lõheäri

Peetri Lõheäri asub 1. korruse kalasaalis. 

Soovitusi Sandra Daškovalt

6. Sõbralt Sõbrale

2. korruse Sõbralt Sõbrale poest käib Sandra turgu külastades alati läbi. Seal on suur valik nõusid väga hea hinnaga ja nii on võimalus serveerimisel vaheldust luua. 

7. So Brooklyn

So Brooklyn asub 1. korrusel juurviljatänaval suurte roosade uste taga. 

8. Joosepi talu

Praegu on küll väliturul tühjad letid, aga Sandra igatseb suve ja oma lemmikut Joosepi talu, kes suvel ootab parimate maasikatega väliturul!
Interesting reading