Siremar

Laumäng Vikerkaar. Mäng värvidest (EST/RUS)

10,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 3 päivan kuluessa.
Maailm on täis võrratuid elamusi, kui oskad märgata ja kasutada oma meeli. Nägemine, kompamine, maitsmine, kuulmine ja haistmine on meie asendamatud teejuhid teel läbi elu. Mida teravamad on meeled, seda põnevam on seiklus. Kuid nagu elus ikka - keegi ei sünni meistrina. Nii tuleb ka meeli arendada, et märgata ümbritsevat keskkonda ning selle võludest osa saada.
Milline maagiline värvidemäng ilmub taevasse, kui üheaegselt sajab vihma ja paistab päike! Justkui võluväel kerkib keset taevalaotust ideaalne vikerkaar, mis toob esile seitse kirgast värvi. Värvidemaailm on väga põnev, sest toonide varjundeid on meeletult palju. Kas Sina tead, milline näeb välja indigosinine ja kuidas see erineb ultramariinsinisest? Pane valmis oma nägemismeel ja valmistu osa saama värvidemaailma rikkalikust avastusretkest.
VIKERKAAR on suurepäraselt hariv mäng lastele vanuses 3-10 eluaastat - väikelaps õpib tundma värve ja esemeid, mis meid igapäevaelus ümbritsevad. Lisaks leiab mänguga kaasas olevast brožüürist põnevat infot värvide kohta. VIKERKAAREL on mitu mänguvõimalust - värvidel põhinevat puslet kokku pannes õpib laps värve eristama ja neid nimetama; paide piltide üles otsimine nõuab head tähelepanuvõimet ja kiiret reageerimist; proovida tasub ka ulakamat varianti, kus värvid ei ole omal kohal. Põnevat ajaviidet leiavad endale nii pisemad kui suuremad lapsed.
VIKERKAAR on esimene mäng sarjast „Meeled“. Sarja teine mäng on NINA VASTU NINA uurib lõhnasid ja haistmismeelt; Sarja kolmas mäng PIMM POMM aga hõlmab helisid ja kuulmismeelt.
Keel: eesti, vene
Soovitav iga: 3+
Mängijaid: 1-6
Keskmine mänguaeg: 30 min
Mõõdud: 27 x 19 x 5 cm
Näytä samanlaisia tuotteita: Lauamängud.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management