Sinu tervema naha nimel – Dermalogica

Dermalogica on ülemaailmne naha tervisele spetsialiseerunud professionaalne nahahooldusbränd, ning nad on võtnud oma missiooniks aidata kõigil saavutada terve ja särav nahk kogu eluks! Alates brändi turule toomisest 1986. aastal on Dermalogica muutunud aina tugevamaks, ning võitnud sellel teel ka lugematuid auhindu!


Dermalogica esinduspood

Alates hetkest, kui astute sisse Dermalogica Astri esinduspoodi, avastate nendel sõnadel uue tähenduse – terve ja särav nahk.

Meie Dermalogica-s teame, et iga inimese nahk on sama unikaalne kui ta ise, seepärast on kõik, mida me teeme individuaalne ja kohandatud just Sulle ja sinu naha seisukorda arvesse võttes. Sinu nahk muutub pidevalt, seda mõjutavad aastaajad, stressitase, toitumine, elustiil ja hormoonid, mistõttu soovitame regulaarselt külastada professionaalset nahaterapeuti, et nahk oleks pikaajaliselt õnnelik ja terve.

Tutvu meie juures kõigi nahka säästvate Dermalogica toodetega või saa tasuta Face Mapping®. Selle põhjaliku 10-minutilise nahaanalüüsi käigus avastad, mida sinu nahk vajab, et see sobituks just sinu elustiiliga.

Samuti saad meie juures nautida personaalseid nahahooldusi, mis on kohandatud ainult sinu naha vajadusele või probleemile. Saame luua sulle kohandatud hoolduse, mis tagab soovitud tulemuse ja annab sinule dermalogica sära!

Sinu tervema naha nimel – Dermalogica


Kuidas saavutada terve nahk millest saabki sinu ilu alguse? Dermalogica tooted aitavad

Me ei kasuta oma toodetes nahale kahjulikke toimeaineid – lanoliini, SD alkoholi, parfüüme ega mineraalõlisid . Dermalogica tooted on sertifitseeritud puhtad, julmusevabad, vegan, parabeenide, gluteeni- ja muude toksiliste ainete vabad. Meie tooted sobivad nii naistele kui ka meestele, lisaks on oma tootesari noortele. Meie juures koheldakse igat klienti individuaalselt ning toodete soovitamisel lähtutakse tema naha vajadustest. 

Ei ole nahamuret, millega Dermalogica ei saaks aidata: 

Täiskasvanute akne + rasune – Active Clearing tooted.

"Appi! Kuidas mu jälle vistrikud tulevad, ma ole juba liiga vana nende jaoks!"

Akne probleem pole enam ammu teismeliste probleem, järjest rohkem esineb seda ka täiskasvanute seas. Tänapäeva maailma krooniline stress, hormonaalsed muutused, kiire elustiil ja üha saastatum keskkond võivad kaasa aidata täiskasvanueas akne, ummistuste ja ebaühtlase nahatooni tekkele. Täiskasvanute akne on eriti levinud naiste seas, kes kannatavad kaks korda tõenäolisemalt tugeva stressi ja ärevuse all kui mehed. Vistrikud kipuvad olema põletikulised (punased, tundlikud) ja paiknevad valdavalt suu, lõua ja lõualuu ümber. Täiskasvanute akne ravimine võib olla keeruline, kuna täiskasvanutel on tavaliselt ka tundlikkuse, dehüdratsiooni ja pigmentatsiooni probleemid, mis põhjustavad nähtavaid enneaegse vananemise märke. Vanusega aeglustub naharakkude uuenemine, seega paranevad täiskasvanud põletikulistest vistrikest aeglasemalt kui teismeeas. See on ka üks põhjustest, miks põletikujärgsed armid püsivad nähtavad palju kauem kui varem.


Teismeliste akne – Clear Start tooted.

Teismeliste akne on osaliselt geneetiline, osaliselt hormonaalne ja seotud suuresti puberteediga. Teismeliste akne esineb tavaliselt näol, rinnal ja seljal, neil on rohkem mustpäid ja valgepäid kui täiskasvanutel. Sellised põletikulised vistrikud tekivad sageli seetõttu, et androgeenid – meessuguhormoonid, mis on nii poistel, kui ka tüdrukutel – aktiveeruvad noorukieas ja põhjustavad ülemäärast rasu tootmist nahas.

Teismelistel on kiirem naharakkude uuenemisprotsess ning tänu sellele paranevad põletikulised vistrikud kiiremini ja vähema nahatooni muutusega. Puberteedieast välja kasvades tavalistelt akne väheneb, kuna teismeliste hormonaalsed muutused on tasakaalustunud ja ei põhjusta enam nahas põletikuliste protsesside teket.

Sinu tervema naha nimel – Dermalogica


Tundlikule nahale – UltraCalmingu tooted.

Kas sa oled kogenud ebamugavaid tundlikule nahale viitavaid sümptomeid ?

Sõltumata sellest, kas su nahk on tundlik või reaktiivne/ärritunu on sümptomid tegelikult samad: punetus, alaniisutus, sügelev ja kipitav.

Tundliku naha tunnused:

 • Õhuke ja õrn nahatekstuur;
 • Kiskuv tunne, mis võib viidata dehüdratatsioonile ja põhjustada toodete kasutamisel nahareaktsioone;
 • Punetus või laigulisus. See annab märku ülereageerivatest kapillaaridest või kalduvusest kuperoosale;
 • Ketendamine, koorumine või pragunemine põskedel ja otsaesisel. Viitab alaniisutusele ja naha kaitsevõime funktsiooni kahjustumisele;
 • Punetus ja sügelus või õhetustunne, mis võib olla ka märk ülereageerivatest kapillaaridest;
 • Väikesed lööbetaolised muhud või põletikud (mitte segi ajada vistrikutega).


Pigmendilaigud – Powerbright tooted.

Pigmendilaigud on nahas asetsevate rakkude - melanotsüütide häire. Melanotsüüdid toodavad melaniini - pigmenti, mis kaitseb nahka UV-kiirguse kahjuliku mõju eest ning muudab naha tumedamaks, kui me päevitame. Normaalsetes rakkudes on pigmendil oma elutsükkel ja see laguneb kehale omaste protsesside käigus. Pigmendilaikud nahal näitavad aga seda, et pigmendi loomulik lagunemisprotsess on häiritud, mistõttu pigment jääb nahka alles.

Pigmendilaike on mitut sorti: tedretähnid, läätslaigud ja melasmid. Melasma ongi see, mis naistele kõige enam meelehärmi tekitab. 90 protsendil juhtudest tekivad pigmendilaigud 20-40 aastastel naistel ja valdavalt just näol, peamiselt otsmikul, põskedel, ülahuule kohal ning ilma välise sekkumiseta need näolt enam nõus lahkuma ei ole.

Pigmendilaigud nahal ei ole kahjulikud ega otseselt ohtlikud. Pigem mõjuvad nad meie enesekindlusele.


Vananemisvastane – Age Smart tooted.

Naha vananedes aeglustuvad loomulikud protsessid, mis aitavad säilitada nooruslikke omadusi nagu prinksus, elastsus ja sära.

Naha vananedes aeglustub rakkude uuenemine ja vereringe, nõrgeneb loomulik kaitsemehhanism ja nahk ei suuda enam efektiivselt vabaneda pigmendilaikudest, päiksekahjustustest ja tuhmist jumest, kiireneb kollageeni lagunemine ning ilmnevad kortsud, katkenud veresooned jm. tunnused.

Meie nahk hakkab vananema kohe, kui me oleme sündinud, kuid tavaliselt ei mõtle me sellele varem, kui see hakkab muutuma tuhmiks, laiguliseks, ilmnevad peened jooned ja kortsud, nahk lõtvub ja naha tekstuur muutub pärgament õhukeseks. Naha vananemise peamised põhjused on üsna keerukad ja need sõltuvad teie geneetikast ning elukeskonnast (elustiil + keskkond).


Normaalsele kuni kuivale ja niiskusvaesele nahale – Daily Skin Health tooted.

Kuiva ja dehüdreeritud naha vahel on suur erinevus, kuid mõlemad kipuvad tunduma sama – lihtsalt kuiv. Uurige oma nahka, et teha kindlaks, mis teil võiks olla!

kuiv nahk…

 • Puudub naharasu (lipiidid)
 • On loomulik nahaseisund alates sünnist.
 • Kogu keha tundub kuivana, ka käed ja peanahk.
 • Vananeb enneaegselt.
 • Vajab pidevalt niisutust, eriti talvel.
 • Vajab õlirikkaid tooteid.

dehüdreeritud nahk …

 • Vähe vett nahas
 • võib esineda kõikidel nahatüüpidel
 • Võib esineda kuivust ja rasust tunnet samaaegselt.
 • Võib esineda ka põletikulisel nahal.
 • Mõjutab toitumine, keskkond, valede toodete kasutamine ja muud tegurid.
 • Vajab veerikkaid tooteid.

Meie nahaterapeut soovitab just sinu nahaseisundile vastavad tooted või broneeri endale üks nendest fantastilistest hooldustest, et saavutada suveks imeliselt terve ja särav nahk. Nii et tule uudistama ja õppima, kuidas saavutada omale kõigi aegade terveim nahk!

Interesting reading