Photopoint

NICI Ayumi HARMOONIA 38 CM

29,99 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 3 päevaga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 3 päivan kuluessa.

TALENT
Luba Ayumi TALENDIL end võluda! Oma oranži kasukaga, valge juuksepahmaka ja valge sabaotsaga - see kaisukas on tõeliselt jumalik.
Talent on avatud ja uudishimulik. Oma elava iseloomuga suudab ta kõik lihtsalt põnevile ajada. Ta inspireerib oma omanikku olema avatud uutele ideedele ja aitab tal avastada oma unikaalsust.

HARMOONIA/TASAKAAL
Lase ennast kanda Ayumi maailma, kus valitseb rahu ja tasakaal. Halli värvi kaisukas on imeliselt pehme karvaga.Tumedad juukseotsad varjutavad tema pilku ja tema armast nöbinina. Juba kaugelt on näha, et HARMOONIA on väga eriline kaisukas.  Pikk saba on inspireeritud jaapani Kitsunest (rebasest), keda peetakse õnne toovaks.
HARMONY on õrn ja hooliv. Tal on võime aidata oma omanikul unustada argipäev, saada ühendus oma sisemise minaga ja nautida pisiasju elus.

ARMASTUS
Armastus annab sulle kindlust uskuda endasse. Armastus on julge ja enesekindel. Ta ei karda öelda EI, kui ta tunneb ebamugavat olukorda. Ta tunneb, kui sa oled ebakindel ja annab sulle jõudu väljendada oma arvamust.

SALADUS
Saladus tajub, kuidas sa ennast tunned ja on alati sulle toeks. Ta on salapärane ja müstiline. Ta saab jõudu oma sisemaailmast ning on vastuvõtlik erinevatele meeleoludele. Ta tajub, kuidas sa ennast tunned; teab täpselt, mis tujus sa oled ning ta on alati sinu kõrval.

LUST
LUST tagab sulle alati hea tuju. Ta on naljakas ja natuke hull. Tal ei ole ühtegi eelarvamust, ta aktsepteerib sind sellisena nagu sa oled. Ta lisab maagilist sädet ja kujutlusvõimet su hingele ning teeb kõik, et sul oleks lõbus.

LOOTUS
Lootus aitab sul leida oma tee. Ta on kindel ja kannatlik. Tal on ingli tarkus. Usalda talle oma unistused ja soovid ning ta aitab sul need täide viia.

Näytä samanlaisia tuotteita: Pehmed mänguasjad.

Sama brändi teised tooted: Nici.

SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 2,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Noudan itse 0,00 €
Valitse sopiva päivämäärä kahden viikon sisällä.
SmartKULLER (Eesti) 7,90 €
Tilaus on perillä lähettämistä seuraavana päivänä (lukuun ottamatta sunnuntaita ja pieniä saaria).
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
SmartPOST pakettiautomaatti (Soumi) 10,95 €
Tilaus saapuu Helsinkiin 2-3 arkipäivän kuluessa lähettämisestä (muualle Suomeen 3-5 arkipäivässä)..
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›