Selver

E-P 9-22

Selver

E-P 9-22

Selver

Selver on eestimaine jaekett, kuhu kuulub 72 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selveri eripäraks on Selveri Köök, mis pakub laias valikus kulinaaria- ja pagaritooteid.

Selveri eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust. Loome sõbraliku õhkkonna, teenindame kiiresti ja asjatundlikult, pakume kvaliteetseid kaupu ja laia valikut Selveri Köögi maitsvaid tooteid.

Selveril on Eesti jaekettide võrdluses suurim kodumaise toodangu osakaal kogusortimendist. Väga heaks partneriks on Selver aga Eesti väiketootjatele. Kaupluse sortimendi kujundamisel eelistatakse alati kohalikku.

Pärnu Keskuse Selverist leiab lisaks toidu- ja tööstuskaupade laiale valikule ka Selver Gurmee osakonna, mille valikust leiab nii kodumaiseid kui eksootilisemat päritolu põnevaid maitseid ka kõige nõudlikum toidunautleja.

Selver on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega.

Selveri missioon ehk peamine eesmärk on luua ja hoida kliendi usaldust. Loome sõbraliku õhkkonna, teenindame kiiresti ja asjatundlikult, pakume kvaliteetseid kaupu ja Selveri Köögi maitsvaid tooteid. Selveri kauplused asuvad liikluse sõlmpunktides ja võimaldavad seetõttu kliendile kiiret ja mugavat poeskäiku.

Selveri eripäraks on oma Selveri Köök, mis pakub laias valikus maitsvaid ja uudseid salateid, kulinaaria- ja pagaritooteid. Lisaks on Selveril juba suur hulk oma kaubamärki kandvaid tooteid, mis on valmistatud spetsiaalselt Selverile. Kõik omatooted on tervislikud, sõbraliku ja silmatorkava kujunduse ning hea hinnaga.

Lue lisää

Selver AS (Company registry code: 10379733)
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 238, 11624

Näkymä ulkopuolelta
Kartta ›

Tilaa uutiskirje

Saat ensimmäisenä tiedon Lõunakeskuksen kampanjoista ja tapahtumista.

Successfully subscribed to newsletter!
Failed to join newsletter!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on muoti- ja vapaa-ajankeskus, josta löytyy laaja valikoima vaateliikkeet ja myös ainoa  Apollo Cinema Pärnus. Muotitietoinen kuluttaja löytää keskuksen vaateliikkeistä laajan valikoiman tunnettuja merkkejä, kuten H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Tämän lisäksi keskuksessa on PetCity-eläinklinikka. Pärnu Keskuksessa on myös elektroniikkaliike Euronics ja suuri Apollo-kirjakauppa. Jotta ei olisi liian keskeinen kauppojen keskuudessa, keskustaan on vakiinnuttanut asemansa myös useitasöögikohad, jotka tukevat kehoa.

Lue lisää