Mohito

E-L 10-20 P 10-18

Mohito

E-L 10-20 P 10-18

Mohito

Mohito on kaubamärk naistele, kes armastavad moodi ja hindavad urbanistlikku elegantsust. Nad on enesekindlad, teavad oma tugevusi ja väljendavad neid oma erilise stiiliga. Kollektsioonis on energilises värvispektrumis rõivaid ja aksessuaare, mis toonitavad naiselikkust olenemata kohast ja olukorrast. Mohito disainerid saavad inspiratsiooni kultuurist, aktuaalsetest sündmustest, moepealinnadest ja moenädalate poodiumitelt.

MOHITO bränd on naisele, kes armastab moodi ja keda inspireerib suurlinna elegants. Meie kollektsioonid on loodud enesekindlale naisele, kes teab oma väärtust ja tugevust, kellele meeldib riietuda naiselikult ning aeg-ajalt miksida elegantsi ka lihtsuse ja stiilse „ükskõiksusega“. MOHITO kollektsioonid järgivad hetke moetrende ja meie rõivastega näed alati stiilne välja nii kontoris kui vabal ajal.

Brändit
Lue lisää

LPP Estonia OÜ (Company registry code: 10813224)
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 80d, 10112

Kartta ›

Tilaa uutiskirje

Saat ensimmäisenä tiedon Lõunakeskuksen kampanjoista ja tapahtumista.

Successfully subscribed to newsletter!
Failed to join newsletter!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on muoti- ja vapaa-ajankeskus, josta löytyy laaja valikoima vaateliikkeet ja myös ainoa  Apollo Cinema Pärnus. Muotitietoinen kuluttaja löytää keskuksen vaateliikkeistä laajan valikoiman tunnettuja merkkejä, kuten H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Tämän lisäksi keskuksessa on PetCity-eläinklinikka. Pärnu Keskuksessa on myös elektroniikkaliike Euronics ja suuri Apollo-kirjakauppa. Jotta ei olisi liian keskeinen kauppojen keskuudessa, keskustaan on vakiinnuttanut asemansa myös useitasöögikohad, jotka tukevat kehoa.

Lue lisää