Expressions

E-L 10-20 P 10-18

Expressions

E-L 10-20 P 10-18

Expressions

Expressions on tuntuim moeaksessuaaride jaemüügikett, mis on mõeldud tänapäeva naistele, kes hindavad moodi ja glamuuri, soovivad end väljendada isikupärase stiili kaudu ning täiustada oma rõivastust moodsate aksessuaaridega.

Expressionsi kauplused ja e-pood pakub laias valikus trendikaid moeehteid ja juuksekaunistusi. Meilt leiate moeaksessuaare igaks juhtumiks nii vabaaja kui pidulike rõivaste juurde ning erilisteks sündmusteks. Iga naine, kes tunneb vajadust lisada oma välimusele midagi erilist ja ainulaadset, peaks külastama Expressionsi kaupluseid ja e-poodi.

Meie filosoofia glamuuri osas -

Expressions on veendunud, et “glamuur on naiste õigus” ning me teeme kõik selleks, et naised saaksid seda õigust Expressionsi kauplustes ja e-poes kasutada.

Kõigil naistel on õigus tunda end glamuursena igal ajal ja igas vanuses.

Ükskõik millises tujus Sa hetkel poleks, Expressionsi kaupluse või e-poe külastamine parandab Sinu enesetunnet. Meie aksessuaarid annavad naistele võimaluse kasutada oma stiilitunnetust ja tuua esile isikupärast glamuuri.

Expressions esitleb suures valikus moetrende tervest maailmast ning on tihti uute trendide algatajaks.

Sinu moe- ja stiilitunnetus on meie suurim inspiratsioon!

Lue lisää

Pioneering Retail Group OÜ (Company registry code: 11020773)
Tatari tn 5-8 Tallinn Harjumaa 10116

Näkymä ulkopuolelta
Kartta ›

Tilaa uutiskirje

Saat ensimmäisenä tiedon Lõunakeskuksen kampanjoista ja tapahtumista.

Successfully subscribed to newsletter!
Failed to join newsletter!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on muoti- ja vapaa-ajankeskus, josta löytyy laaja valikoima vaateliikkeet ja myös ainoa  Apollo Cinema Pärnus. Muotitietoinen kuluttaja löytää keskuksen vaateliikkeistä laajan valikoiman tunnettuja merkkejä, kuten H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Tämän lisäksi keskuksessa on PetCity-eläinklinikka. Pärnu Keskuksessa on myös elektroniikkaliike Euronics ja suuri Apollo-kirjakauppa. Jotta ei olisi liian keskeinen kauppojen keskuudessa, keskustaan on vakiinnuttanut asemansa myös useitasöögikohad, jotka tukevat kehoa.

Lue lisää