Apollo Kino

Avatud

Apollo Kino

Avatud

Apollo Kino

Apollo Kino asub Pärnu südalinnas Pärnu Keskuses. Pärnu Kino on vaieldamatult selle keskuse ja Pärnu linna populaarseim ajaveetmise koht ehk maja süda ning seda aastaringselt.

Pärnu Keskuse kolmandal korrusel asuv Apollo Kino on kaasaegseim kobarkino Pärnus. Kinos on kolm saali kokku 420 kohaga, millest suurim saal mahutab 234 ning kaks väiksemat kumbki 93 vaatajat.

Filmisõpru ootavad kinos kaasaegseima tehnoloogiaga filmisaalid, Eesti kergeimad 3D prillid, mugavad nahktoolid ja võimas 3D helisüsteem. Paaridele on mõeldud Apollo kinosaalide viimane rida, kus on mugavad kaheinimese toolid.

Koos filmielamusega saab kinosõber kino iseteenindusalalt osta kaasa erinevaid kinosnäkke ja jooke.

Meie eesmärk on pakkuda nii suurtele kui ka väikestele filmisõpradele mistahes ajahetkel võimalikult mitmekesist repertuaari ja olla suunanäitajaks ning teerajajaks kohalikul kinomaastikul. Panustame järjest enam filmivaliku mitmekesisusse ja toome siinse publikuni kõik filmimaailma hitid.

Kino avatakse 15 min enne esimese seansi algust kuid mitte enne kella 10:00 ja suletakse 15 min pärast viimase seansi algust.

Apollo Kino Pärnu Facebooki leht: https://www.facebook.com/ApolloKinoParnu/


Lue lisää

Apollo Kino OÜ (Company registry code: 12383294)
Tartu mnt 80d, Kesklinna linnaosa, Tallinn

Näkymä ulkopuolelta
Kartta ›

Tilaa uutiskirje

Saat ensimmäisenä tiedon Lõunakeskuksen kampanjoista ja tapahtumista.

Successfully subscribed to newsletter!
Failed to join newsletter!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on muoti- ja vapaa-ajankeskus, josta löytyy laaja valikoima vaateliikkeet ja myös ainoa  Apollo Cinema Pärnus. Muotitietoinen kuluttaja löytää keskuksen vaateliikkeistä laajan valikoiman tunnettuja merkkejä, kuten H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Tämän lisäksi keskuksessa on PetCity-eläinklinikka. Pärnu Keskuksessa on myös elektroniikkaliike Euronics ja suuri Apollo-kirjakauppa. Jotta ei olisi liian keskeinen kauppojen keskuudessa, keskustaan on vakiinnuttanut asemansa myös useitasöögikohad, jotka tukevat kehoa.

Lue lisää