Alzgamer

E-L 10-20 P 10-18

Alzgamer

E-L 10-20 P 10-18

Alzgamer

Alzgamerist saab soodsa hinnaga kasutatud (ja ka uusi) konsoolimänge, konsoole, pulte ja muid tarvikuid. Kindlasti oskame soovitada mänge erinevatele huvidele ja eri vanuses lastele.

Samuti vahetame või ostame kõike konsoolidega seonduvat! Tooge poodi oma seismajäänud mängud/konsool ning teeme pakkumise.

Meie poed asuvad Pärnu Keskuses 3. korrusel ja Lõunakeskuses 2. korrusel.

Pakume laia valikut kaupa järgmistele platvormidele: Playstation 5, Playstation 4, Playstation 3, Playstation 2, Playstation 1, PS Vita, PSP, Xbox One, Xbox 360, Xbox, Nintendo DS, 3DS, GameCube, Wii, Wii U, Nintendo Switch...
Lisaks väike valik arvutimänge ning mänguteemalisi tasse, puslesid, võtmehoidjaid ja muid fännitooteid.

Alzgamerist leiate muuhulgas mänge, mida mujal ei müüda. Leidub ka haruldasi mänge kogujatele!

Brändit
Lue lisää

Konsoolimängud OÜ (Company registry code: 12724045)
Haapsalu mnt 10a Palivere alevik, Lääne-Nigula vald Läänemaa 90802

Näkymä ulkopuolelta
Kartta ›

Tilaa uutiskirje

Saat ensimmäisenä tiedon Lõunakeskuksen kampanjoista ja tapahtumista.

Successfully subscribed to newsletter!
Failed to join newsletter!

Pärnu Keskus

Pärnu Keskus on muoti- ja vapaa-ajankeskus, josta löytyy laaja valikoima vaateliikkeet ja myös ainoa  Apollo Cinema Pärnus. Muotitietoinen kuluttaja löytää keskuksen vaateliikkeistä laajan valikoiman tunnettuja merkkejä, kuten H&MNew YorkerIvo NikkoloLindex, Sportland, Mohito ja Denim Dream.

Tämän lisäksi keskuksessa on PetCity-eläinklinikka. Pärnu Keskuksessa on myös elektroniikkaliike Euronics ja suuri Apollo-kirjakauppa. Jotta ei olisi liian keskeinen kauppojen keskuudessa, keskustaan on vakiinnuttanut asemansa myös useitasöögikohad, jotka tukevat kehoa.

Lue lisää