Looduspere

ErgoBaby lapsekandmiskott Marine

86,40 € 144,00 €
Koot

Beebide ja väikelaste kandmiseks nii kõhul, seljal kui ka puusal. 100% puuvill.
masinpesu 30 C º
disainitud USAs.
patenteeritud
Teie lapse puusade terveks arenguks: Ergo Baby Carrier lapsekandmisvahendi läbimõeldud turvalisus toetab beebi selga ja selgroogu ning tagab lapsele füsioloogiliselt õige konnaasendi. Lapse selgroog, häbemeluu, sabaluu ega poisslapse munandid ei ole koormatud ka kõige pikematel jalutuskäikudel ja matkadel. Seda lapsekandmisvahendit soovitavad nii arstid, ämmaemandad kui lapsekandmisnõustajad. Mõeldud just nendele vanematele, kes oma last kaua kanda soovivad.
Parim kingitus ristimispeole minekuks või lapse esimeseks sünnipäevaks.
Hoiab nii ema kui lapse selga: Laiad, hästi polsterdatud õlarihmad ja tihedalt vastu keha liibuv, polstriga puusavöö võtavad raskuse kandja õlgadelt, laps ei “ripu” paunas ega kõhukotis, vaid “istub” laialt puusavööle, raskus jaguneb nagu ühel heal matkaranitsal, ühtlaselt õlgadele ja puusadele, saab kanda väsimust tundmata ka vanemaid ja raskemaid lapsi.
Kehakontakt ema ja lapse vahel. Ergo Baby Carrier on ilma sisemise kandmiskotita. See tähendab, et laps on vahetus kontaktis ema kehaga, just nii nagu linas kandmisel. Seda, kui tihedalt ja stabiilselt laps teie vastas istub, saab reguleerida spetsiaalsete rihmadega. Sobib ideaalselt ka pikemateks matkadeks mägedes – tänu madalale raskuskeskmele ja heale raskusjaotusele on Ergo Baby Carrier väga stabiilne just märjal ja ebatasasel maastikul kõndides. Tasakaal on võrdne professionaalsete matkamiseks mõeldud raamiga seljakottidega. Ergo Baby Carrier lapsekandmisvahendiga te ei takerdu: Ergo Baby Carrier'il ei ole väljaulatuvat, segavat metallraami, millega võite looduses takerduda, ühtlasi ei võta see kodus hoiustamisel ruumi.
Ideaalne nendeks puhkudeks, kui viibite kohtades, kus on palju inimesi ja soovite, et teie laps oleks kindlas kohas – teie juures ja teie kõrgusel. Jõululaadal, festivalil, kirbuturul, aiapidudel, messikülastustel, näitustel ja veel paljudes, paljudes teistes samalaadsetes olukordades.
Integreeritud peatugi: Kui teie laps uinub, siis saate tema pea kergesti toestada spetsiaalse, koti külge õmmeldud peatoega, mille saab vajadusel lahti teha ja kahe rihma abil õlarihmade külge kinnitada. See on suur pluss, mida vaid vähesed lapsekandmisvahandid pakkuda suudavad.
Võtab vähe ruumi: Kokkupanduna on selle mõõtmed vaid 40x20x10 cm. Puhkusel mahub igasse reisikotti. Ilma kotita kaalub see vaid ca 600g.
Multifunktsionaalne ja sobilik kõikideks tegevusteks: Majapidamistöödel või aias, vabal ajal või tööl, lühikestel või pikkadel jalutuskäikudel, rasketel maastikel või supermarketites – see lapsekandmisvahend on parimaks abiliseks igal pool.
NB! Ergo Baby Carrier ei ole mõeldud (nii nagu ükskõik milline teine lapsekandmisvahend) kasutamiseks rattasõidul, mägironimisel, rulluiskudega sõitmisel, suusatamisel, jooksmisel ja muudes sarnastes olukordades.
Mis teeb uue Ergo Baby Carrier’i eriliseks?
• tänu uuele ergonoomilisele (turvalisele) lõikele võimaldab kanda last juba alates 3. elukuust (ees kandmine), spetsiaalse, vastsündinu jaoks mõeldud siseosaga aga juba alates sünnist.
• polsterdused ja spetsiaalne disain lapse jalaaukudele ja pepuosale on tehtud nii, et laps istuks justkui ettevalmistatud kotikeses, mis on vormitud ortopeediliselt õige konnaasendi jaoks.
• suuremate laste kandmiseks mõeldud pikendusega seljaosa on puuvillaga vooderdatud.
• õhukesest puuvillapopeliinist kapuutsisarnast peatuge on nüüd võimalik reguleerida ja trukkidega õlarihmade külge kinnitada. Uus Ergo Baby Carrier on kandjale mugav:
• anatoomilise lõikega S – kujuline õlarihm seisab paremini õlgadel.
• õlarihmadel on lisapandlad, mis võimaldavad puusalkandmist.
• laiendatud nailonist vöö ja laiem pannal kõhupiirkonnas teeb kandmise mõnusamaks.
• kõik pandlad ja kinnitused on alt polsterdatud.
• lisaks peale õmmeldud lukuga varustatud välitasku, mida on võimalik avada ka last kotist välja võtmata.
• täiustatud, piltidega ja kergesti mõistetav kasutusjuhend inglise ja saksa keeles (8 lk, 6 erinevat kandmisvarianti).
• üle maailma tuntud 2 aastane garantii.
Tehnilised andmed:
• pealisriie – 100% puuvillakanvaa (400 g/m2 ) annab maksimaalse vastupidavuse.
• siseriie ja kapuuts – 100% puuvillapopeliin.
• 6,5 mm kõrgekvaliteediline Neopren®-vahtkumm puusavöö polsterduses.
• 2,5 mm kõrgekvaliteediline vahtkumm õlarihma polsterduses.
• eranditult kõik pandlad on tootjalt National Molding (parim pandlatootja maailmas), raskustaluvus 100 kg.
• puusaümbermõõt (ilma laienduseta) 63,5 kuni 115 cm.
• tänu reguleeritavatele õla- ja rinnarihmadele kasutatav pikkustele vahemikus 1,50m kuni 1,99m.
• tugevdatud õmblused kõikides riide liitekohtades. Tänu erilistele seespool asetsevatele tugevdustele eriti suure koormusega kohtades on riide rebenemine välistatud.
• kõikidel pandlatel on turvakinnitus.
 
 
Näytä samanlaisia tuotteita: Lapsekandmiskotid ja kõhukotid, Lapseootel emale.
Kartta ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.

SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
SmartKULLER (Eesti) 7,90 €
Tilaus on perillä lähettämistä seuraavana päivänä (lukuun ottamatta sunnuntaita ja pieniä saaria).
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management