Kohaletoimetamine
Tagastamine
Taaskasutus
Moi Mili lilla laste keep

Pole mingit võimalust teada saada, kellest teie pisike täna saab ja millistes fantastilistes seiklustes ta osaleb. Just sellepärast peaksite end kuninga, kuninganna, draakoni, nõia ja rüütli rollideks ette valmistama! Kostüümid on kohustuslikud teatrimängude, etenduste, kostüümiballide, sünnipäevapidude ja arvukate fotosessioonide jaoks.

Moi Mili lilla laste keep on hädavajalik, kui soovite mängida kuningannat, nõida, haldjat, võitlejat või soovite Halloweenil maskeeritud olla. Lihtsamalt öeldes on see paljude rollide jaoks hädavajalik! Sa lihtsalt ei taha seda maha võtta!

Maagia ei tule niisama! See on ilmne kõigile haldjatele ja võluritele. Maagiliste loitsude tegemiseks on vaja sobivat varustust, nagu võlukeebid, kroonid, kapuutsid ja võlukepid. Kuna igal maal on oma maagilised reeglid, peate olema valmis praktiliselt kõigeks.

Võtke meie võlukepp ja looge nõia või võluri komplekt!

Laste keebi andmed

Sügava litritega kapuutsiga keep, mis on valmistatud pehmest läikivast lillast veluurist. Sobib suurepäraselt balliks, halloweeniks või karnevaliks. Kuna see muutub sageli riietuse püsivaks osaks, varustati see mängimise ja igapäevaste tegevuste hõlbustamiseks käteaukudega 🙂

Veluurkangas, litrid.

Moi Mili lilla laste keep sobib hästi kokku meie valikus leitavate kroonide ja võlukeppidega (tuleb soetada eraldi).

Pikkus kapuutsist mõõdetuna: eest 62 cm, tagant 65 cm.
Kapuutsi kõrgus: 33 cm.
Soovitatav suurus vahemikus 110 kuni 134 cm.

Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 2-4 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 2-4 päivässä lähettämisestä.
DPD Locker (Estonia) 3,90 €
100% süsinikneutraalne transport. Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 2-4 tööpäevaga.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Kodustaar
Sanmare Trade OÜ

Sanmare Trade OÜ (Company registry code: 14971440)
Nõlvakaare 22 - 8, 60532, Tartu vald.
info@kodustaar.ee 58160037

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.

Vaata poodi

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life

Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things. Sell at Basaar
Give away
If you would just like to give away the product then donate it to the Re-use centre. Conveniently enough they have built easy donation boxes for our centres. Donate to Re-use centre
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly. Read more about waste management