Müüja: Kobrit Vaata infot

Vermikompost Ökoramm

2,80 €
liitrid
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.

Vermikompost e. vihmaussi sõnnik on väga efektiivne ja ökoloogiliselt puhas orgaaniline kompost, mille kasutamine parandab põllumajandustoodangu agrokeemilisi omadusi ning tõstab kvaliteeti ning suurendab saaki. Lisaks sellele omab vihamaussi sõnnik erandlikke füüsilisi-keemilisi omadusi: struktuuri veepüsivus (95-97%) ning täielik niiskusmahtuvus (200-250%). Lühendab põuaperioodi. See annab võimaluse vaadelda seda suurepärase meliorandina ja pinnase parandajana.

Vihmaussi sõnnik (e. Biohuumus) – See on saadud veise sõnniku ümbertöötlemisel sõnnikuussidega. Kompost sisaldab tasakaalustatud kombinatsioonis tervet kompleksi vajalikke toitaineid ja mikroelemente, fermente, pinnasantibiootikume, vitamiine, taimede kasvu ja arengu hormoone. Selles on suur humiinainete sisaldus.

Kasutusjuhend: Juurviljaistikute kasvatamine- 1 osa vermikomposti segada 3-5 osa musta mulla (kasvupinnase) või turbaga. Toataimede ümberistutamisel 1 osa komposti ja 5 osa pinnast. Taimede väetamine vegetatsiooniperioodil toataimedel panna kilepotti taime ümber 1 cm-ne kiht ja kasta, vajadusel kobestada. Marjapõõsastele ja istikutele panna kuni 2 cm-ne kiht juure kroonile ja kasta. Viljapuudel panna 2-3 cm-ne kiht aastas. Istutamisel: pisitaimed - 1/6 augu mahust. Juba istutatud taimede väetamise korral puista juurte ümber arvestusega 350 g/m2. Põõsad - 1/5 augu mahust istutamisel, edaspidi krooni diameetri mööda 350 g/m2 aastas. Puud - istutamisel % augu mahust edaspidi iga aasta 350g/m2 krooni piiri mööda. Istikute istutamisel pinnasse lisage istutusauku 100-200g vihmaussi sõnnikut (võib ka rohkem) segades see mullaga. Kartul on väga tundlik kompostile, soovitav on anda 100-200g vihmaussi sõnnikut (võib ka rohkem) igasse istutusauku koos seemnematerjaliga. Peale kurgiistikute välja istutamist on soovitav taimede juures asuvat mulda rikastada kompostiga (1-2 cm-ne kiht)

Näytä samanlaisia tuotteita: Puutarhatarvikkeet, Lillemullad ja taimemullad.
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 3-5 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
SmartPOST pakettiautomaatti (Soumi) 10,95 €
Tilaus saapuu Helsinkiin 3-5 arkipäivän kuluessa lähettämisestä (muualle Suomeen 5-7 arkipäivässä)..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 3-5 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 3-5 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 3-5 tööpäevaga..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management

Müüja: Kobrit

Kobrit OÜ (Company registry code: )

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.