Juku Mänguasjakeskus

75247 LEGO® Star Wars™ A-Wing Starfighter

16,99 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 2 päivan kuluessa.
Lase noorel sukelduda põnevasse LEGO® Star Wars™-i seiklusse kollektsioneeritava komplektiga Mässajate A-Wing Starfighter (75247). See LEGO 4+ turvaline õpikomplekt on loodud koolieelikutele ning lastele lõbusalt ja lihtsalt ajaveetmiseks. Komplektis on pöörlevad kahurid, avatav juhtkabiin, kus on ruumi A-wingi piloodi jaoks, ning eriline põhiklotsidest alus, mille puhul tunnevad isegi esmakordsed ehitajad uhkust iseehitatud õhusõiduki üle. Komplektis on ka väike teenindusjaam, et A-wing oleks alati tegevuseks valmis, ning reguleerimispulgad, mille abil sõbralik droid C-3PO seda järjekordsele mässuliste missioonile juhib! Komplektile lisatud lihtne ehitus- ja mängujuhis aitab noorukil mõista ehitussammude vajadust ja arendab tema kujutlusvõimet ning enesekindlust ideaalse LEGO klotsidest ehitisega alustamiseks tuttavas „Tähtede sõja“ maailmas. Komplektis on kaks minifiguuri. LEGO® 4+ komplektid on loodud lastele lõbusate ja lihtsatena, et aidata nende enesekindlusel kasvada ja kindlustada lihtsate sammudega, et LEGO klotsidega ehitamise alustamine oleks täiuslik. Komplektis on kaks LEGO® Star Wars™-i minifiguuri: A-Wingi piloot ja legendaarne droid C-3PO. Komplektis on ka lihtsalt kokkupandav A-wing Starfighter ja väike teenindusjaam tõkkepuu, mutrivõtme ja teiste väikeste detailidega. A-wingil, mida tunneme filmist „Star Wars™: Uus lootus“, on avatav juhtkabiin, kus piloot saab istuda, ning põhiklotsidest alus, et laps saaks hakata kohe põnevat LEGO® Star Warsi keskkonda avastama ja ehitama. Samuti on komplektis A-Wingi piloodi paukpüstol ja reguleerimispulgad, mille abil C-3PO A-wingi juhtida saab. LEGO® 4+ mängukomplektide tootemark oli varem LEGO Juniors ning need ühilduvad kõigi LEGO loova mängimise ehituskomplektidega. Komplekt on ideaalne kingitus eelkooliealistele lastele ja noortele. Komplekt LEGO® 4 + tutvustab sinu lapsele nende filmilemmikute, TV-tegelaskujude ja igapäevaste kangelaste suurt universumit. Võimalik on kombineerida teiste alates 4. eluaastast sobivate komplektidega X-Wing Starfighter Trench Run (75235) ja TIE hävitaja rünnak (75237), et sattuda veelgi põnevamatesse Star Wars™-i seiklustesse. LEGO® Star Wars™-i A-wing õhulaeva mõõtmed: kõrgus 6 cm, pikkus 13 cm ja laius 11 cm Kõik e-poes müügil olevad kaubad pakitakse meie kauplustest. Tootehinnad ning kampaaniapakkumised võivad erineda kaupluste omadest. Üksikute toodete puhul võib juhtuda, et e-poes näitab laoseisu, kuigi reaalselt toodet alles pole. Täname mõistva suhtumise eest. Värvused võivad veidi erineda pildil näidatust. 
Näytä samanlaisia tuotteita: Laste ehituskomplektid ja konstruktorid.

Sama brändi teised tooted: LEGO STAR WARS.

Lähettipalvelu (Eesti) 4,50 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakiautomaat (Läti) 7,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..
Omniva pakiautomaat (Leedu) 8,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›