FitWorld

Universal Nutrition Animal Pak

40,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
AASTA PARIM MULTIVITAMIIN 2005-2009 MAAILMAS !
VÕITJA 5 AASTAT JÄRJEST!
Puhas jõud. Puhas tugevus. Metsik intensiivsus!
Maailmas kahekümne kolme aasta jooksul enimmüüdud vitamiinikompleks. Alates aastast 1984 on suur osa võistluskulturiste eelistanud vitamiinikompleksi Animal Pak kõigile teistele olemasolevatele toidulisanditele. Miks? Vastus on lihtne. Animal Pak toob reaalset kasu. See toimib. Esimesel korral. Viimasel korral. Alati.
Loodus oma leidlikkuses on arendanud inimkeha ülimaks sooritusmasinaks. Tegelikult on meie kehad inimkonna sünnist alates väga vähe muutunud. Lihaste toitmiseks on meil endiselt vaja toidust saadavaid toitaineid. Ent kui tekib vajadus lihaseid eriti suureks kasvatada, peame tarbima õiges vahekorras ja suurtes kogustes vajalikke aminohappeid, süsivesikuid, vitamiine, mineraale ja esmatähtsaid rasvhappeid. Ainult Animal Pak sisaldab kõike vajalikku. Kulturist on otsekui ürgaegne loom, kes treenib metsiku intensiivsusega. Ta vajab kõiki ülal nimetatud aineid ja lisaks veel midagi, mida pakub ainult Animal Pak. Sellepärast oleme lisanud Animal Paki ka sooritusvõime parandajaid nagu PAK, IGF kolostrum, nukleotiidid, lipotroobid, L-arginiin, protogeen A, Siberi ženšenn ja muud sarnast. Iga pakett sisaldab tervelt 55 olulist koostisainet, mis on jagatud doosideks aja ja koguse põhjal.
Kõik paketis sisalduvad 11 tabletti on koostatud spetsiaalselt tulemuslikkust silmas pidades. Animal Pak aitab vältida toitainevaeguse teket. Miks see on oluline? Mida suurem on treeningu intensiivsus, seda kiiremini see vaegus tekib ja seda suurem see on. Sel juhul tekib treeningus lõpuks platoo. Keha ei kasva enam. Võib-olla on see sinuga juba juhtunud. Veelgi hullem on see, et mingite muude toidulisandite kasutamisel muudab seesama toitainevaegus need kallid lisandid kasutuks. Paljud tänapäeva toidulisandid on koostatud selliselt, et nende "aktiveerimiseks" on vaja ensüüme ja muid kehas leiduvaid aineid. Toitainevaeguse korral ei pruugi need aktiveerivad ained üldse toimida, mistõttu vaevaga teenitud raha kulub mittetoimivatele toidulisanditele.
Animal Pak on toidulisandite režiimis otsekui usaldusväärne malmist valuvorm, keha esmane kaitseliin. Kui tegeled kulturismiga, pead igal juhul kasutama ka Animal Paki. Pea meeles, et suurem osa toidulisandeid on olnud turul vaid korraks ning ainult üksikud on ajaproovile vastu pidanud. Kui oled valmis eelistama vaid parimat, pööra pilk tõsiste kulturistide kõige usaldusväärsema toidulisandi poole. Selleks on Animal Pak.
Juhised: tippkulturistid, tõstjad ja sportlased peaks võtma ühe pakikese 30 minutit pärast sööki enne treeningut. Võistluste ja intensiivse treeningu perioodil võtta kaks pakki päevas. Võtta tabletid rohke veega.
-----------------------------------------------------------------------------
Leiate toode odavam kui me pakume? Müüme isegi odavamalt!
Ootame Teid alati külla meie veebilehel www.FitWorld.ee
TALLINNA PIIRES ON TRANSPORT TASUTA!
Kogu toodevalikuga saate tutvuda meie kodulehel www.fitworld.ee
Mobiilinumber (Roman): +37253587099
Soovime Teile head trenni!
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 2,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›