DEPOO

E-R 9-17 L-P 9-16.

DEPOO

E-R 9-17 L-P 9-16.

DEPOO

DEPOO jaguneb kaheks – universaalturg ja mitmekesine toidutänav, mis koos loovad täiesti ainulaadse terviku Tallinna kõige populaarsemas asumis – Kalamajas.

DEPOO Turg on tegelikult endisesse rongide remondidepoosse ajutiselt kolinud Balti Jaama Turg, mille ajalugu ulatub taasisieseisvunud Eesti algusaega. See legendaarne koht, kust on võimalik leida kõike, ei ole ka täna, DEPOO nime kandvana, kaotanud oma ajaloolist hõngu. Lai valik erinevat toidu-, rõiva-, olme- ja tarbekaupa, lisaks külluslikule antiigi- ja vanavaravalikulele on vaid osa põhjustest, miks tasub tulla uudistama omanäolist ja huvitavat turgu Tallinna südames.

DEPOO Turu peahooneks olevas depoohoones paiknevad liha- ja piimasaal, juurviljasaal, kohvik, juuksur, lemmikloomapood ning eraldi müügipinnad uutele rõivastele ja jalanõudele.

Endises vagunite maalritsehhis paiknevad vanavara- ja antiigisaal, sellega ühendatud remonditsehhis - kasutatud rõivaste müügisaal. DEPOO hoonete vahel asuvad müügikioskite rivid. DEPOO Turg asub Vanalinna, Kalamaja ja Pelgulinna asumite ühinemiskohas - territooriumil, mis oma enam kui 100-aastase ajaloo jooksul pole varem tallinlastele avatud olnud.

Ajalugu

1873.–1874. aastal laiendati tänaseks lammutatud Balti Raudtee peatehast ning ehitati 6-kohaline veduridepoo ja töökoda, mis on tänaseni säilinud peaaegu algsel kujul koos hilisemate juurdeehitustega. Hooned olid kasutusel veduridepoo, vaguniremonditsehhi- ja töökojana kuni 2015. a. kevadeni, enne kui see DEPOO Turuks muutus.

1869. aastal alustatud Tallinna–Peterburi raudtee ehituseks Inglismaalt tellitud raudteerööpad hoiavad senini üleval DEPOO kahe vaguni kohal olevat varikatust.

Kuulumine Astri Gruppi

DEPOO kuulub Astri Gruppi, mis on Eesti suurim kaubanduskinnisvara arendaja. Juba 1991. aastal asutatud Astri Gruppi kuuluvad lisaks DEPOO-le ülikoolilinna Lõunakeskus, suvituslinna Pärnu Keskus, piirilinna Narva Astri Keskus ja Fama Keskus ning pealinna Balti Jaama Turg.

E-keskus

Internetis koondab kõiki Astri Grupi keskuseid e-keskus Astri.ee, mille vahendusel saad mugavalt ning aega ja raha säästes tellida erinevatest poodidest oma lemmiktooteid ühe ostukorviga.

Ärikliendile

Soovite tulla DEPOO-sse või 2017. aasta kevadel avatavasse Balti Jaama Turule kauplema? Täpsema informatsiooni saamiseks vaadake Astri Grupi kodulehel olevat Ärikliendi alajaotust.

Meediale

Vaadake DEPOO meediakajastusi ja meediakontakte.

Lue lisää