Brain Games

6. võtab!

10,95 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 2 päivan kuluessa.

See pisut ebatavalise nimega mäng pakub palju rõõmsaid hetki. Püüa ära arvata, mida vastasmängijad mõtlevad ja ära pane oma kaarti ritta kuuendaks! Kaartidel on väikesed härjapea kujutised; enamusel üks, kuid mõnel ka rohkem. Igale mängijale jagatakse kümme kaarti, mille ta peab mängu käigus vastavalt mängureeglitele lauale laduma. Teatud juhtudel peab mõni mängija osad väljakäidud kaardid üles võtma. See on halb, kuna härjapead ülesvõetud kaartidel tähistavad miinuspunkte. Näiteks, kui Sa oled sunnitud panema oma kaardi mõne kaardirea lõppu kuuenda kaardina, pead Sa kogu selle rea üles võtma, sest nagu mängu nimigi ütleb - kuues võtab! Pead tegutsema nii, et võtaksid mängu jooksul üles võimalikult vähe kaarte ja lõpetaksid võimalikult väikese miinuspunktide arvuga. Mäng kestab ja mängulauale laotakse aina rohkem kaarte. Sul jääb üle ainult loota, et need korjab Sinu asemel üles Sinu vastane. Vahel ei ole siiski piisavalt õnne või pead oma rumala vea tõttu kaardirea üles võtma. Milline on aga kergendus, kui vastane on sunnitud täpselt enne Sinu käigukorda kaardirea üles korjama ja sellega Sinu naha päästab!

Näytä samanlaisia tuotteita: Mängukaardid ja kaardimängud, Lauamängud.
Otsi mängijate arvu järgi 8
Märgistus CE
Otsi mängijate arvu järgi 5
Otsi mängijate arvu järgi 6
Soovituslik vanus: 8+
Mängijate arv: 2:3:4:5:6:7:8:9:10
Otsi mängijate arvu järgi 4
Kirjeldus <p>See pisut ebatavalise nimega m&auml;ng pakub palju r&otilde;&otilde;msaid hetki. P&uuml;&uuml;a &auml;ra arvata, mida vastasm&auml;ngijad m&otilde;tlevad ja &auml;ra pane oma kaarti ritta kuuendaks! Kaartidel on v&auml;ikesed h&auml;rjapea kujutised; enamusel &uuml;ks, kuid m&otilde;nel ka rohkem. Igale m&auml;ngijale jagatakse k&uuml;mme kaarti, mille ta peab m&auml;ngu k&auml;igus vastavalt m&auml;ngureeglitele lauale laduma. Teatud juhtudel peab m&otilde;ni m&auml;ngija osad v&auml;ljak&auml;idud kaardid &uuml;les v&otilde;tma. See on halb, kuna h&auml;rjapead &uuml;lesv&otilde;etud kaartidel t&auml;histavad miinuspunkte. N&auml;iteks, kui Sa oled sunnitud panema oma kaardi m&otilde;ne kaardirea l&otilde;ppu kuuenda kaardina, pead Sa kogu selle rea &uuml;les v&otilde;tma, sest nagu m&auml;ngu nimigi &uuml;tleb - kuues v&otilde;tab! Pead tegutsema nii, et v&otilde;taksid m&auml;ngu jooksul &uuml;les v&otilde;imalikult v&auml;he kaarte ja l&otilde;petaksid v&otilde;imalikult v&auml;ikese miinuspunktide arvuga. M&auml;ng kestab ja m&auml;ngulauale laotakse aina rohkem kaarte. Sul j&auml;&auml;b &uuml;le ainult loota, et need korjab Sinu asemel &uuml;les Sinu vastane. Vahel ei ole siiski piisavalt &otilde;nne v&otilde;i pead oma rumala vea t&otilde;ttu kaardirea &uuml;les v&otilde;tma. Milline on aga kergendus, kui vastane on sunnitud t&auml;pselt enne Sinu k&auml;igukorda kaardirea &uuml;les korjama ja sellega Sinu naha p&auml;&auml;stab!</p>
Otsi mängijate arvu järgi 2
Otsi mängijate arvu järgi 3
Otsi mängijate vanuse järgi 8+
Reeglite keel: EE, RU
Otsi mängijate arvu järgi 9
Otsi mängijate arvu järgi 7
Otsi mängijate arvu järgi 10
Kestvus: 45 min
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
DPD Pickup (Eesti) 3,90 €
Peale väljasaatmist jõuab toode Sinuni 1-2 tööpäevaga.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management