Borealis

Peamasseerija iDream 5

399,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
Võta hetk enesetunde värskendamiseks ja lülita ennast ümbritsevast keskkonnast soovi korral täielikult välja ning naudi rahustava muusika saatel innovaatilist iDream 5 peamasseerijat.
Kuidas töötab?
iDream 5 pakub rahuliku vibratsiooni, õhksurve massaaži ning infrapunasoojenduse toel massaaži tervele pea piirkonnale. Integreeritud sõtkumistehnika aitab vähendada stressi ning parandab vereringet peas. Masseerija peaosa katavad seest efektiivsed kummist sõlmed, mis jäljendavad punktmassaaži. Punktmassaaž on traditsiooniline Hiina meditsiini teraapia, mille põhiline eesmärk on peavalu, väsimuse ning ärevuse leevendamine ja ennetamine.
iDream 5 silmamasseerija osa on eemaldatav ning tänu sellele avaneb võimalus nautida masseerijat ka diivanil raamatut lugedes või televiisorit vaadates.
Kuidas kasutada?
Pea- ja silmamasseerija kasutamiseks seadista masseerija esmaselt oma pea ümbermõõdule sobivaks ning kui näete vajadust eemaldada silmamasseerija liides, on soovitav teha seda enne kasutamise alustamist. Seejärel asetage masseerija endale mugavalt pähe ning vajutage toitenuppu seadme sisselülitamiseks. iDream 5 sisselülitamisel aktiveerub automaatselt keskmise tugevusastmega programm. Tugevusastme vahetamiseks vajutage toitenuppu uuesti, et aktiveeruks järgmine massaažiprogramm. Seadme väljalülitamiseks hoidke all toitenuppu.
Näytä samanlaisia tuotteita: Massaažitooted.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management