Borealis

Masseerija iScalp

99,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
iScalp võimaldab masseerida kõiki kehaosasid, mis vajavad pingete leevendamist või lihaste lõdvestumist. Mugavalt käes istuval masseerijal on neli kummist pead, mis tänu oma heale liikuvusele imiteerivad kogemustega massööri kätt.
Omadused:
Kolm massaažimoodulit
Kaks erinevat kiirusastet
Kummist peade eemaldamise võimalus
Veekindel
Juhtmevaba
Kuidas töötab?
iScalp on lihtne, ent vägagi tõhus masssaažiseade. Väga mugavalt kätte sobituval masseerijal on neli kummist pead, mis jäljendavad ning matkivad erinevaid massaažitehnikaid liikudes vastavalt päripäeva ja vastupäeva. Tänu koordineeritud ja ülimalt täpsele liikuvusele võimaldab iScalp masseerida kõiki kehaosasid, mis nõuavad turgutust. Mikrofiiber harjased kummist peade otstes ning veekindel disain lasevad iScalp masseerijat kasutada ka vannis või dušši all käies.
Kuidas kasutada?
Kasutamiseks sättige iScalp endale mugavalt kätte ning masseerige soovitatavaid kohti liigutades masseerijat endale sobivas suunas, sobiva kiirusega
Kaasa tulevad:
Laadimispesa
Toiteadapter
USB kaabel
Kasutusjuhend
Näytä samanlaisia tuotteita: Massaažitooted.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management