Borealis

Massaažiiste Light

99,00 € 199,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
Massaažiste on soodne, ent tõhus alternatiiv massaažitoolile, mis pakub nii automaatprogramme kui manuaalse seadistamise võimalusi.
Kuidas töötab?
Massaažiistme Light sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks ette ning on eriti mõnus külmemal ajal. Lisaks aitab infrapunafunktsioon parandada rakkude ainevahetust ja kiirendada jääkainete väljumist kehas. Massaažiiste peidab endas massaažirullikuid, mis pakuvad erinevate sügavustega 3D-massaaži. Lisaks sellele on istmel olemas reguleeritav kolmetasemeline vibratsioon. Need funktsioonid tagavad selle, et massaaž vabastaks Sinu lihastest pingeid, parandaks keha verevarustust ning leevendaks regulaarsel kasutamisel valu.
Kuidas kasutada?
Massaažiistme kasutamiseks aseta see toolile, diivanile või autoistmele. Ühenda massaažiiste vooluvõrku. Seejärel vali kahe automaatprogrammi ja kolme massaaživõtte seast endale sobivaim või seadista massaažiiste manuaalselt. Manuaalne seadistamine on parim siis, kui soovid keskenduda ühe kindla piirkonna masseerimisele. Massaažiiste on kokkupandav, seega saad seda kergesti liigutada või kasutamiskordade vahepeal kappi panna.
Omadused
Mõõdud: 70 cm x 40 cm x 40 cm
Värvus: roheline
Pinge: 12V
Näytä samanlaisia tuotteita: Massaažitooted.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management