Borealis

Jalamasseerija SPA

319,00 € 399,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
Jalamasseerija on tõeliselt hea abivahend väsinud või pinges jalgadele ning pakub kiiret võimalust murekohtade leevendamiseks. Jalataldade all asub mitmeid punkte, mida masseerides on võimalik paranda kogu keha tasakaalu. Masseerijat sobib kasutada väsinud jalgade lõõgastamiseks, mis aitab parandada vereringet ning ainevahetust. Masseerija igapäevane kasutamine aitab ennetada veenilaiendite teket.
Kuidas töötab?
Jalamasseerija SPA on välimuselt ilus ja lihtne ning funktsioonide poolest efektiivne. Alusta massaaži soovi korral soojendusfunktsiooni sisselülitamisega, et jalamasseerija sisse integreeritud infrapunasoojendus masseeritava piirkonna ette valmistaks. Jalamasseerija SPA kolm erinevat automaatset programmi pakuvad võimalust üheainsa nupuvajutusega nautida lõõgastavat jalamassaaži:
Reduce pain – on mõeldud lihas- või liigesvalu leevendamiseks.
Relieve fatigue – nimeline programm on sobiv väsinud jalgadele, mis on tekkinud pikkadest tundidest jalul olemisest.
Comfortable enjoyment – on sõnaotseses mõttes nautimiseks mõeldud programm, keskendudes peamiselt rahulikule lõõgastumisele.
Lisaks automaatsete programmide kasutamisele on võimalik ära kasutada ka õhkpatjade kasulikkust, mis suruvad lihased kokku, lõdvestavad ja leevendavad liigeste pingeid ning vähendavad jäikust. Kõigile ennist nimetatud hüvedele on Jalamasseerija SPA massaažitugevus muudetav kolme erineva tugevusastme vahel, et igaüks leiaks endale meelepärase võimaluse massaaži nautimiseks.
Kuidas kasutada?
Kasutamiseks ühenda jalamasseerija vooluvõrku ning aseta see põrandale kuivale ja tasasele pinnale, soovitavalt mõne isteasendi ette. Aseta jalad jalamasseerijasse ning alles seejärel lülita seade sisse. Vali kolme automaatse programmi seast endale sobivaim või seadista jalamasseerija manuaalselt. Jalamasseerija on lihtsasti liigutatav ning kasutamiskordade vahepeal kergesti ümber paigutatav.
Jalamasseerija tekstiilist kate on lihtsasti lukuga eemaldatav ja pestav.
Omadused
Võimsus – 60W
Pakendi mõõtmed – 56cm*55cm*59cm
Näytä samanlaisia tuotteita: Massaažitooted, Pediküüri tarvikud.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management