UUTINEN / Vrapikohvik Wrap n Roll

Vrapikohvik kutsub Wrap´n´Rollima!

SIIRRY ›
Vrapikohviku tegijate vrapiparadiis ei piirdu ainult imeheade maitsetega. Sama oluline on nende jaoks jagada klientidega rõõmu – et kõik, kes vrapikuningriiki külastavad, säraksid sama eredalt nagu kohviku vrapiprintsessid!
Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?
Meie juurest saab maailma parimaid vrappe ja vrapiassortiisid, aga ka salateid, kartulilaevukesi, värskelt pressitud mahlu ning pühapäeviti ka imearmsaid pannkooke! Meie vrapimenüüs on hetkel üle kümne erineva täidisega vrapi. Muu hulgas ka magus vrapp šokolaadi, banaani ning teiste hooajale vastavate puuviljadega. Kõik vrapid valmistame puhtast toorainest ja käsitsi. Otse vrapisõbra silme all küpsetame vrapikese kuldseks ja krõbedaks. Maitsekooslustest saavad rõõmu tunda ka veganid!
Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?
Me soovime, et Balti Jaama Turg oleks särav, muretu ning chill! Soovime, et külalised tunneksid ennast rõõmsalt ainulaadses keskkonnas, kuhu sõprade või perega aega veetma ning parimat tänavatoitu nautima tulla! Enam ei pea pead vaevama, kui keegi seltskonnast soovib vrapi asemel midagi muud süüa, valikus on mitmekesised tänavatoidustaarid, pakkumas elamusi erinevatele maitse-eelistustele ning seda kõike ühes kohas korraga! Tuleb ka meeles pidada, et tänavatoit valmib kiirelt, nii et kui trennist või töölt tulles on vaja kiiresti take-away kaasa haarata, on see siin võimalik – uskumatu, kui mugav!
Miks on teie ettevõte Balti Jaama Turul kõige ägedam?
Me armastame vrappe, mida teeme. Oleme sellesse kohvikusse sisse pannud oma hinge. Meie vrapikuningriik ei piirdu imeheade maitsetega – sama oluline on jagada rõõmu külalistega, et kõik, kes meile külla tulevad, säraksid samamoodi nagu meie vrapiprintsessid! Me oleme kõige ägedamad, sest me paneme inimesed Wrap´n´Rollima!
Kartta ›

Enne kohale tulekut, uuri palun kauba hinnastamist ning laoseise klienditoelt.