Müüja: Beauty Pro Vaata infot

Tweezerman Tweezerman Mini pintsetid Aztec Rainbow Pink

12,90 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
Tweezerman Mini pintsetid Aztec Rainbow Pink

Aztec Rainbow pintsettide julge ja kirju välimus on inspireeritud graafilistest tribal trendidest. Kaunis lisa sinu ilutarvikute kollektsiooni või meigikotti.

Roostevabast terasest minipintsetid on sama kuulsad kui nende rohkelt auhinnatud täissuuruses kaldega pintsetid: täiuslikult joondatud ja käsitsi viimistletud otstega, mis vastavad kulmukujundamise ekspertide nõudmistele. Ideaalse suurusega minipintsetid sobivad meigi- ja reisikotti.
Tweezermani roostevabast terasest pintsetid on maailmakuulsad oma kvaliteedi ja täpsuse poolest. Pintsette on mugav käes hoida ning nende ülimalt täpne ots eemaldab väiksemadki karvad. Slant Tweezer pintsetid on võitnud korduvalt mitmeid iluauhindu üle maailma. On meigikunstnike ja kuulsuste vaieldamatuks lemmikuks. Pakendis on kaasas kaitseümbris või kaitsekork pintsettide hoiustamiseks ning pintsetitera kaitsmiseks.  

Kasutamine: Kammi vajadusel kulme enne kitkumise alustamist. Vali kitkumiseks õige valgus ning kasuta vajadusel suurendusega peeglit. Kitku kulme pärast sooja duši all käimist, kuna soe vesi avab nahapoorid ja pehmendab nahka, muutes kitkumise lihtsamaks ja valutumaks. Kasuta pintsette üksikute kulmukarvade eemaldamiseks, tõmmates karva loomuliku kasvamise suunas.

Hooldamine: Puhasta pintsettide otsad pärast igat kasutamist isopropüülalkoholi või peroksiidiga, kuid mitte pintsettide käepidet, sest puhastusained võivad kahjustada värvi.
 
Näytä samanlaisia tuotteita: Pintsetid.

Sama brändi teised tooted: Tweezerman.

Kirjeldus <p><span style="font-size: 16px;">AZTEC-pintsettide julge ja kirju v&auml;limus on inspireeritud graafilistest tribal-trendidest. Kaunis lisa sinu ilutarvikute kollektsiooni v&otilde;i meigikotti.<br /> <br /> Roostevabast terasest minipintsetid on sama kuulsad kui nende rohkelt auhinnatud t&auml;issuuruses kaldega pintsetid: t&auml;iuslikult joondatud ja k&auml;sitsi viimistletud otstega, mis vastavad kulmukujundamise ekspertide n&otilde;udmistele. Minipintsetid on ideaalse suurusega meigi- ja reisikotti.</span><br /> <br /> <span style="color: #333333; font-family: sans-serif, Arial, Verdana, 'Trebuchet MS'; font-size: 16px; background-color: #ffffff;">Tweezermani roostevabast terasest pintsetid on maailmakuulsad oma kvaliteedi ja t&auml;psuse poolest. Pintsette on mugav k&auml;es hoida ning nende &uuml;limalt t&auml;pne ots eemaldab v&auml;iksemadki karvad. Slant Tweezer pintsetid on v&otilde;itnud korduvalt mitmeid iluauhindu &uuml;le maailma. On meigikunstnike ja kuulsuste vaieldamatuks lemmikuks.</span><br /> <br /> <span style="font-size: 16px;">Hooldamine:&nbsp;Puhasta pintsettide otsad p&auml;rast igat kasutamist isoprop&uuml;&uuml;lalkoholi v&otilde;i peroksiidiga, kuid mitte pintsettide k&auml;epidet, sest puhastusained v&otilde;ivad kahjustada v&auml;rvi.</span><br /> &nbsp;</p>
Tasuta tarne
Astri Grupi keskuste ja turgude pakiautomaatidesse on kohaletoimetamine tasuta.
SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 3-5 päivässä lähettämisestä.
Omniva pakettiautomaatti (Eesti) 3,90 €
Tilaus saapuu perille 3-5 päivässä lähettämisestä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management

Müüja: Beauty Pro

OÜ Beauty Pro (Company registry code: 10639536)
Roosikrantsi 17 10119 Tallinn
sale@beautypro.ee 6418655

Müügileping loetakse sõlmituks ostja ja konkreetse kaupa müüva ettevõtte vahel. Veebilehe omanik Astri Internet OÜ ei ole kauba müüja.