Baltic Cheese

VALGE CHEDDAR

3,58 €
Kaal
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
Klassikaline pastöriseeritud lehmapiimast valmistatud kõva juust, tiheda, mureneva tekstuuriga, kahvatukollane.
Selle juustutüübi päritoluriik on Inglismaa, nimelt väike Cheddari küla, kus see valmistati esmakordselt 12. sajandil. Varem see toode küpses vähemalt 90 päeva koopas, kus temperatuur ja niiskus olid kõige sobivamad. Alles 19. sajandil hakati inglise juustu esmakordselt tootma tööstuslikus mahus ning alles siis hakati ühte peamist tootmise etappi nimetama tšedariseerimiseks, mis tähendab vadaku lõplikku eraldamist juustumassist. Rikkalik vitamiinikoostis mõjutab soodsalt organismi seisundit.
Cheddar pole mitte ainult väga maitsev juust, vaid ka tervisele kasulik. Nagu teisedki lehmapiimatooted, sisaldab cheddar palju kaltsiumi, D-vitamiini ja tervislikke valke. Tänu toitainete olemasolule aitab cheddari juust pärast pikaajalist füüsilist ja vaimset stressi kiiremini ja tõhusamalt taastuda. Tootes sisalduv kaltsium mõjutab soodsalt luude ja hammaste seisundit. See juust sisaldab ka magneesiumi, mis on eriti vajalik südame-veresoonkonna normaalseks toimimiseks. Seda juustu ostes saate te mitte ainult maitsva ja hõrgu roa, vaid hoolitsete ka oma tervise eest!
Cheddarit saab kasutada nii iseseisvalt kui ka erinevate roogade komponendina lisades neile sellega omapära (pitsa, supid, võileivad, julienne jne), magustoiduna, kerge suupistena, kastmete valmistamiseks, pidulikul õhtusöögil kalli veini kõrvale.
Koostisosad: Pastöriseeritud piim, sool, laap, stabilisaator kaltsiumkloriid , piimhappebakterid.
Еnеrgia väärtus 100 s sisaldab: 1644 kJ / З93 kcal
Rasv 32 g, sellest: küllastunud rasvhapped 21 g
süsivesikud 0,3 g
suhkrud 0,3 g
Valk 26 g
Sool 1,5 g
Näytä samanlaisia tuotteita: Juustot.
Noudan itse 0,00 €
Valitse sopiva päivämäärä kahden viikon sisällä.
Kiirkuller (Tallinna sisene) 6,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 7 km raadiuses E-R 10.00-21.00 samal päeval. Vali sobiv kuupäev ja ajavahemik.
Kiirkuller (Tallinna lähiümbrus) 9,90 €
Kohaletoimetamine kesklinnast kuni 15 km raadiuses E-P 11.00-20.00. (Peetri, Tabasalu, Harku, Laagri, Viimsi, Lagedi, Randvere, Saku, Jüri, Saue, Maardu).

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management