Audiodisain

Swans VX5-LCR

183,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 24 tunniga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 24 tunnin kuluessa.
Swansi VX5-LCR on kandiline seina süvistatav kaheribaline kõlar, mida eristab teistest VX seeria kõlaritest kaks PP-koonuste, 18.5oz magnetite ja 1'' mähistega 5.25'' valjuhääldit. Tegemist on klassikalise keskkõlari konfiguratsiooniga, mis põimib endas VX seeria diskreetse disaini ja ülidetailse ning naturaalse helikvaliteedi. Lisaks kahele woofrile, on kõlaril seeriale omane 30° ulatuses korrigeeritav 1'' siidist kupliga tviiter, mis lubab Teil heli suunata just Teie suunas ja nii luua ideaalne surround heli effekt. Tviitril on raudvedelik jahutus, neodüümist magnet ja ülilai kõlapind. Crossover'i eest hoolitseb spetsiaalne PCB-plaat. Woofri crossover algab 12dB-st ja tviitri oma 18-st. VX5-LCR tviitril on kogu seerias kasutatud automaatne polümiidist vooluringe taastaja, mis väldib ülepinget ja võimalikke kahjustusi tviitrile.
Kõlari disainimisel on lähtutud eelkõige kvaliteedist. Kätte võttes näeb Swansi VX5-LCR välja robustne, kuid seina monteerimise järel sulandub ta Teie kodu interjööriga ideaalselt. Kõlari raam on tehtud tugevdatud ja värvitatvast pika elueaga PP-plastmassist. Võre seevastu on oksüdeerumiskindlast alumiiniumist ning kinnitusosad roostevabast terasest.
VX seeria on loodud kestma ja pakkuma kõrgeimat kvaliteeti pikkadeks aastateks. Ülikvaliteetsed sisendid ja vastupidav seesmine juhtmestus moodustavad absoluutse standardi, millele võib alati Swansi süvistatud kõlareid ostes lootma jääda.
Sagedusala 55Hz- 22KHz
Tundlikkus 87 dB
Soovitatav võimendi võimsus 10-125 W
Takistus 8 oomi
Väljalõike suurus 414 x 188 mm
Näytä samanlaisia tuotteita: HIFI ja kodukino.

Sama brändi teised tooted: Swans.

Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management