Audiodisain

Pro-Ject Debut Carbon

349,00 €
Ilmainen toimitus
Värv
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 2 päevaga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 2 päivan kuluessa.
Pro-Jecti klassikaline vinüülimängija süsinikfiibrist käpaga.
Esimene Debut mängija tuli turule 1990-ndate aastate lõpus ja oli hi-fi tööstuses revolutsioon. See oli esimene kord peale CD ajastu algust ja vinüüli eeldatavat kadumist, kui turule ilmus analoogaudio toode, mis oli soodsa hinnaga ja muutus kiiresti muusikasõprade lemmikuks. Uuenenud Debut Carbon loodi, et tõsta vinüülimängija standardid järgmisele tasandile - täiuslikult ajastatud vinüüli uuele tõusule, kui nõudlus kvaliteetsete mängijate järele suureneb jälle.
Suurim uuendus on käpas kasutatav süsinikfiiber, mis annab suurema jäikuse väiksema kaalu juures ja vähendab resonantse. Süsinikfiibrit kasutatakse palju tippklassi helikäppade juures, kuid kõrge hinna tõttu polnud see seni soodsama hinnaga mängijate juures mõeldav. Koos teiste täiendustega, nagu näiteks suurem ja raskem plaaditaldrik parema kiiruse stabiilsuse saavutamiseks, on helikvaliteet märkimisväärselt tõusnud. Rihmvedu ja korpusest elastomeeridega isoleeritud vähese müraga vahelduvvoolumootor, mida juhib kõrge täpsusega elektroonika, tagab kiiruse stabiilsuse ilma taldrikusse kanduva mürata.
Saadaval erinevates värvitoonides Ortofon OM10 ja 2M Red helipeaga.
Näytä samanlaisia tuotteita: HIFI ja kodukino, Kingitus mehele.

Sama brändi teised tooted: Pro-Ject.

SmartPOST pakettiautomaatti (Eesti) 0,00 €
Tilaus saapuu perille 1-2 päivässä lähettämisestä.
Lähettipalvelu (Valitse päivämäärä) (Eesti) 4,50 €
Valitse sopiva päivämäärä ja aikaväli.
Noudan itse 0,00 €
Valitse sopiva päivämäärä kahden viikon sisällä.

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›