Ergo Kindlustus

Ergo Kindlustus

ERGO nime alla koonduvad Eestis kaks ettevõtet: kahjukindlustusselts ERGO Insurance SE ja elukindlustusselts ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal.

ERGOl on Eestis lai müügivõrk. Meil on 27 kontorit ning me pakume mitmekülgset elu, pensioni ja vara kindlustamise valikut. ERGO teenindab Eestis üle 115 000 kliendi ning haldab üle 185 000 lepingu. Selts on 2015. aasta esimese kahe kuu seisuga kahjukindlustusturul teisel positsioonil 17,1 %-se turuosaga ning omab elukindlustusturul 11%-list turuosa.

ERGO Insurance SE on Eesti juhtivaid kahjukindlustusseltse, kes pakub terviklikku vara kindlustamise valikut nii eraisikule kui ettevõtetele. Alates 2009. aastast vahendab ERGO Insurance SE ERGO Life Insurance SE Eesti filiaali elu- ja ravikindlustuslepinguid ning pensioni väljamakseid, D.A.S Õigusabikulude Kindlustuse ASi kindlustusteenuseid. Selts tegutseb Eestis 1990. aastast.

ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal pakub terviklikku valikut elu- ja pensionikindlustusi, olles esimeseks II samba pensionilepingute pakkujaks Eestis. Vabatahtlik pensionikindlustus ehk pensioni III sammas moodustab seltsi portfellist suurima osa. Mitmete elukindlustusvõimaluste kõrval pakub selts ainsana Eesti turul vabatahtlikku ravikindlustust. Alates 3. jaanuarist 2011 on ERGO elukindlustusseltsid Baltimaades ühinenud Euroopa äriühinguks (SE) nimega ERGO Life Insurance SE. Äriühingu peakontor asub Leedus (Vilniuses) ja filiaalid Eestis ja Lätis. ERGO Life Insurance SE Eesti filiaal teenindab 13 000 klienti. Selts tegutseb Eestis 1995. aastast.

ERGO kindlustusseltsid Eestis kuuluvad ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab kliente enam kui 30 Euroopa ja Aasia riigis. ERGO Kindlustusgrupi ainuomanik on 2010. aastast maailma suurimaid aastal 1880 loodud edasikindlustuskontsern Munich Re. ERGO seltsides Eestis töötab 295 inimest.

Eestis tegutsevaid ERGO seltse auditeerib KPMG Baltics.

Telefon: 682 4312; 682 4302

Müüja

6824175

Näkymä ulkopuolelta
Kartta ›