Alfashop

ForMe Forme Q6S

39,00 €
Koot

Peale lattu jõudmist on valmis väljasaatmiseks 28 päevaga..
Tilaus on valmis lähetettäväksi viimeistään 28 päivan kuluessa.
Motiiv: Sport reaalajas: rekord igapäevased sammud, kaugus, kaloreid põletatud ja tsükli võrdlus andmeid, et mõista oma igapäevast kasutamise staatus. Teabe intellektuaalne meeldetuletus. Kui teie mobiiltelefonile ilmub teade, siis teid hoiatatakse vibratsiooni või müra poolt, isegi kui näete treeningu ajal konkreetset sisu. Tervis Butler: Sleep seire, istuv meeldetuletus, nutikas äratuskell, tervisliku juhtimise oma elu, parandades kvaliteeti oma elu. Dünaamiline värviline kasutajaliides on dünaamiline 3D liides, nii et käevõru liides ei ole enam jäik. Spetsifikatsioon: rihma materjal: räni Core Chipset: NRF52832 ekraani suurus: 0,96 tolli aku: liitium-polümeer 90 mAh laadimine: USB laadimine toide ooterežiimil: 15 päeva ooterežiimi tüüp Bluetooth: Bluetooth 4,0 Süsteemi ühilduvus: Android 4,4 ja üle või iOS 8,2 ja üle veekindel: IP68
Näytä samanlaisia tuotteita: Muud fitness tarvikud, Aktiivsusmonitorid.

Sama brändi teised tooted: ForMe.

SmartKULLER (Eesti) 7,90 €
Tilaus on perillä lähettämistä seuraavana päivänä (lukuun ottamatta sunnuntaita ja pieniä saaria).
Lähettipalvelu (Eesti) 7,90 €
Lähettipalvelu tuo tilauksen perille useimmissa kaupungeissa Virossa, jos toimitusosoite on enintään 5 km:n päässä keskustasta..

Lue lisää toimittamisesta ›

Jos ostettu tuote ei jostain syystä sovi, sinulla on oikeus palauttaa tai vaihtaa tuote 14 päivän kuluessa sen vastaanottamisesta..
Lue lisää palauttamisesta ›

Not using your old product anymore now that you have a new one?
Take a look at how to give your old products a new life
Sell
If the old product is still in good shape then put it up for sale. Our partner Basaar has an easy to use platform just for that. There you can sell your clothes, children’s products and other things.
Sell at Basaar
Sort and recycle
If the old product is not fit for use any more then bring it to a waste management centre, so that it can be recycled properly.
Read more about waste management